3 günde Kıbrıs Gezisi Yapalım!

3 günde Kıbrıs Gezisi Yapalım!

Kıbrıs üzerinde gezmek ister misiniz? Hem de 3 günlük bir süre içerisinde? Bu süre içerisinde sizin için emin olun çok güzel bir yaklaşım hazırlamak ve bu yaklaşımları da kendi içinde yenilemek istiyoruz. Akdeniz üzerinde belki de en büyük adalardan biri olan, hatta başlarda olan Kıbrıs, gönülden ve tarihi konumlardan olarak gayet hızlı bir yükselişe sahip olan adalardan birisi diyebiliriz. Aynı dili konuştuğumuz soydaşlardan ve insanlardan, Anadolu insanının yakın olduğu Kıbrıs için 3 günlük bir tatil planı yapmak ister misiniz? 3 günde bu ülkede neler yapılabileceğini ve bu adada nasıl ilerlenmesi gerektiğini konuşabiliriz isterseniz. Gelin şöyle hızlıca bir seyahat planı çıkaralım.

3 günde Kıbrıs Gezisi Yapalım!

İlk gün Girne!

Evet arkadaşlar Ercan havalimanında indik ve hemen taksi ya da alternatif kara araçları ile birlikte otelimize gittik. Eşyalarımızı araca bıraktıktan sonra Girne konusunda özel plajları ve gece hayatına dair noktaları görmeye başlıyoruz. Bu da bizim için önemli bir artı ve motivasyon süreci yaratıyor bu yüzden. Hem daha çok kişiye ulaşıyoruz, hem de yapısal olarak ilerlemeler işimize geliyor.

3 günde Kıbrıs Gezisi Yapalım!

İkinci gün Gazi Mağusa

Kendisi hakkında bolca şarkı yapılan Mağusa limanı için özel geziler ve seyahatlar organize edebilirsiniz mesela burada. Bu da gerçekten büyük bir organizasyon yapacaktır ve tabi kendi geniş tarihini de unutmamak gerekiyor bu bölgenin. Bu da duygusal bir bağ oluşturuyor.

3 günde Kıbrıs Gezisi Yapalım!

Üçüncü gün Lefkoşa Gezisi

Üçüncü gün bu geziler gerçekten hızlı bir dilde karşımıza çıkmış oluyor ve yapılan her çalışmada ve her güzellikte insanların beklentilerine hızlı bir çözüm sağlıyor. Bu yüzden daha farklı ve alternatif bir yaklaşım ile Lefkoşa’nın en güzel yerleri sizleri bekliyor  değerli arkadaşlar. 3 Günlük bir kaçamakta bile gerçekten aktif bir gün geçirebilir ve keyif dolu yaklaşımlar elde edebilirsiniz.

3 günde Kıbrıs Gezisi Yapalım!