Balayında Kıbrıs’ı düşünmez misiniz?

Balayında Kıbrıs’ı düşünmez misiniz?

Yeni evlenen çiftlerin tatili olan balayı, en çok Kıbrıs’a yakışır. Bu dönemde nereye gitsek diye düşünmeden hemen Kıbrıs otelleri rehberlerine bakabilir ve Yavru Vatan’ın en güzel şehirleri olan Lefkoşa, Girne ve Magosa’da aradığınız tatili bulabilirsiniz. Denize sıfır otellerinin yanı sıra dünyaca ünlü kumsalları ve sıcacık denizi ile sadece yaz aylarında değil ilkbahar ve sonbahar aylarında da bölgede havanın hep sıcak olması nedeniyle tatil yapabilirsiniz. Yeni evli çiftlerin çıktığı balayı tatilleri için özel indirimler ve odalar da bulunuyor.

Balayında Kıbrıs’ı düşünmez misiniz?

Üstelik burada dünyaca ünlü oteller zincirlerinin yeni yatırımları ve otelleri yer alıyor. Bunun bir diğer avantajı ile normalde Avrupa’da çok daha pahalıya kalabileceğiniz bir otelde, Kıbrıs gibi bir yerde çok daha uygun fiyatlar ile birlikte kalabiliyor ve sonrasında da avantajların tadını çıkarabiliyorsunuz. Eşiniz ile unutulmaz bir tatil yaşamak ve en güzel anlarınızı sosyal medyada burada paylaşmak için tek yapmanız gereken şey, hemen rehbere göz atmak ve bir otel seçmek. Diğer yandan bu rehberde, seçimleriniz, kolaylaştıracak filtreler de yer alıyor. Bu filtreler üzerinden her şey dahil, tam pansiyon, yarım pansiyon gibi seçeneklere giriş yapabilir ve kendi bütçenize göre bir tatil organize edebilirsiniz.

Balayında Kıbrıs’ı düşünmez misiniz?

 

Deniz ve Doğa Bir Arada

Kıbrıs’ı en çekici kılan noktalardan biri de doğasıdır. Yeşilin, mavinin, tertemiz havanın, kültürün ve sanatın bir arada bulunduğu bu adada, tatil için doğru rotayı çizerek en güzel günlerinizi iki katı mutlulukla sonuçlandırabilirsiniz. Balayı çiftlerine özel kampanyalar ve Kıbrıs turları ile birlikte Kıbrıs’ın en güzel şehirlerinde Osmanlı, Bizans ve Roma eserlerini görebilir, buradaki müzelerde kültürün ve sanatın doruğuna çıkabilirsiniz. Doğanın bir yandan serpildiği ve Beşparmak dağları kıyısında şekillenen ovaların bir araya geldiği bir yerde, tatilinizin bitmesini hiç istemeyeceksiniz.

Balayında Kıbrıs’ı düşünmez misiniz?

Kıbrıs içerisinde üst seviye sayılabilecek yaklaşık 30 adet otel bulunuyor. Bu otellere rezervasyon yapmadan önce bir acente ile de görüşebilirsiniz. Çünkü bu yerler, özel promosyonlarla birlikte uçaklı Kıbrıs paketleri de satmaktadır. Bu da sizlere ekstra avantaj sağlar.