Burçlara Yönelik Tatil Önerileri

Yaz aylarının gelmesi ile herkesi tatil telaşı sarıyor. Yazın sıcağında bulundukları yerden kaçmak veya da yeni yerler keşfetmek isteyenler için birçok otel ve tatil önerisinde bulunmak mümkündür. Fakat sizlerde ülkeden çok uzaklaşmadan ya da güzel zamanlar geçirmek istiyorsanız size önerilerimiz arasında Kıbrıs tercihi yapmanız olabilir. Hem gezilecek birçok tarihi yerin olması hem de ülkemizden kolaylıkla geçiş yapılması sebebi ile bu yeri tercih edebilirsiniz. Koç ve kova burçları çoğunlukla bu bölgede tatil yapmayı tercih eden burçlar arasında yer alıyor. Ayrıca keşfi seven başak ve balık burçlarının da sıkça tercih ettiği mekanlar arasında burası gelmektedir.

Balayına Özel Tatil Yerleri

Yaz ayları aynı zamanda beraberinde düğün ve evlenme organizasyonlarını da getiriyor. Bu anlamda tabi ki yeni evli çiftlerin düğün stresini atmaya ve birbirlerini tanımak için beraber hoşça vakit geçirmeye ihtiyaçları vardır. Bu anlamda balayı tatili yaparak küçük bir kaçamak ile kolaylıkla zaman geçirebilirler. Özellikle aslan ve akrep burçlarının çoğu balayı tatillerini kalabalık mekanlarda tercih ediyorlar.

İkizler, Oğlak, Yay, Terazi Burçları Tatil Önerileri

Sükûnetin yanı sıra doğayı da seven bu burçlar; Tatil zamanları doğa ile iç içe olabilecekleri yerleri tercih ederler. Özellikle dağ havasını kendine mesken tutmayı seven bu burçların çoğu ülke içi veya da dışında genel olarak tercihlerini bu yönde yapmayı doğru buluyorlar. Bu anlamda en etkili yerleri bulmaları hiçte zor olamayacaktır.

Balık, Boğa, Yengeç Burçları Tatil Önerileri

Hem kalabalık olsun hem de sakin bir tatil olsun diyen bu burçlar daha çok denize yakın bölgeleri tercih ediyorlar. Bu anlamda Alanya, Antalya illerimiz bu burçlarımız için iyi seçim olabilir. Akdeniz’in serin sularında rahatlarken kızgın kumlarında da sakinliği bulabilirler.