Büyük Anadolu Girne Hotel

Kıbrıs Girne’de yer alan, çam ormanları, eşsiz deniz ve dağ manzarası ile sizi karşılayan Büyük Anadolu Girne Hotel hem aileler hem de gençler için en ideal oteller arasında yer almaktadır. Eşsiz bir manzara eşliğinde tatil geçirmek isteyenlerin ilk tercihi olan otel pek çok avantajı ile sizlere hizmet vermektedir. Girne şehir merkezine 1 km, Ercan Havalimanına ise 35 km uzaklıkta bulunduğundan dilediğiniz zaman şehirde dolaşabilir, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Büyük Anadolu Girne Hotel

Büyük Anadolu Girne Hotel ve Avantajları

Büyük Anadolu Girne Hotel bünyesinde birçok farklı seçenek barındırmaktadır. Kendine ait bir plajı bulunmayan ve denize 3 km’lik mesafede bulunan otel Kıbrıs’ın en iyi havuzuna sahip olduğundan bu açığı kapatmaktadır. Büyük havuzu ve çocuklar için özel bölümleri ile güzel bir tatile başlangıç yapabileceğiniz otelin bünyesinde havuza ek olarak çocuk parkları da bulunmaktadır. Aynı zamanda bahçe ve restoran da hizmeti de ailelere sunulmaktadır. Siz restoranda baş başa romantik zamanlar geçirirken çocuklarınız da onlara özel alanlarda oyun oynayabilmektedir. Bu da aileler için ideal bir otel olmasını sağlamaktadır. Buna ek olarak restoranda açık büfe kahvaltı ve yemek hizmetleri verilmektedir. Farklı çeşit salatalar, yemekler ve özel tatlar yine otel tarafından ailelere sunulan hizmetler arasında yer almaktadır.

Büyük Anadolu Girne Hotel - havuz

Büyük Anadolu Girne Hotel Hizmetleri

Otel birçok anlamda misafirlerine yardımcı olmaktadır. Büyük Anadolu Girne Hotel, tatilde kendisini tercih edenler için ilk olarak hava alanı transfer hizmeti sunmaktadır. Varış tarihi, uçuş numarası, telefon numarası gibi birkaç bilginin otel yetkililerine ulaştırılması halinde otele hava alanından direk ulaşım imkanı verilmektedir. Aynı şekilde araç kiralama hizmeti de otel tarafından verilen hizmetler arasında yer alıyor. Harika bir tatilin yanı sıra bu hizmetler ile de Büyük Anadolu Girne Hotel işleri sizin için kolaylaştıracaktır.