Dorana Hotel

Otel seçimi insanların en çok önemsediği konuların başında gelmektedir. Tatil yapacakların öncelikle oteli ayarlaması ve buradaki hizmetleri detaylı şekilde öğrenmesi gerekiyor. Bu daha iyi bir tatil yapmak için ilk adım olacaktır. Sonrasında ise konum ve oda tipleri hakkında detaylı bilgiye ulaşılması gerekir. Bu sayede harika bir tatil planlanabilir. Tatil planı yapacakların sıklıkla tercih ettiği otellerden birisi de Girne şehir merkezinde bulunan Dorana Hotel olarak karşımıza çıkıyor. Bu otel farklı birçok hizmeti sayesinde insanların ilgisini çekmektedir. Plaj, plaj servisi, bar gibi farklı hizmetler de otelin kalitesini artırıyor. Otelde yapılacak tatilin sadece oda ile sınırlı kalmayacağı bilinen bir gerçektir. Bu yüzden alınacak olan ek hizmetlere de dikkat etmek gerekiyor. Ek hizmetler anlamında Dorana Hotel müşterilerini memnun ediyor.

Dorana Hotel - aile odası

Dorana Hotel Hizmetleri

Bar

24 saat hizmet veren, sıcak – soğuk, alkollü – alkolsüz her türlü içecek bulabileceğiniz lobi bar ile günün yorgunluğunu atabilir, dostlarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Araç Parkı ve Bahçe

Kendine ait bahçesi ve araç park yeri bulunan Dorana Hotel’de, misafirlerinin rahatlığı için her olanak düşünülmüştür.

dorana hotel bahçe

Özel Plaj ve Plaj Servisi

Şehir merkezinde bulunan Dorana Hotel kendine ait özel bir plaja sahip değildir. Ancak bu konuya alternatif bir çözüm getiren otel, misafirlerine ücretsiz plaj ve servis hizmeti sunmaktadır.

Toplantı Salonu

Restoranı iş toplantıları için saat 10’dan sonra toplantı salonuna dönüştüren otel aynı zamanda özel eğlenceler ve kokteyllere de ev sahipliği yapmaktadır.

Dorana Hotel ile Sadelik ve Huzuru Yaşayın

Sade bir otel anlayışı ile hizmet veren Dorana Hotel bulunduğu konum itibariyle Girne şehir merkezinde bulunmaktadır. Bu sayede Girne’nin tüm tarihini keşfedebilir, Girne gecelerinin tadını çıkarabilirsiniz. Her yaş grubundan insanı ağırlayan Dorana Hotel huzurlu ortamı ile size keyifli bir tatil imkanı sunmaktadır. Aynı zamanda farklı hizmetleri sayesinde birçok kitleye de hitap edebilen otel genç çiftler ve özellikle balayı çiftleri için oldukça idealdir.

dorana hotel girne

Dorana Hotel Odalar Hakkında Her Şey

Dorana Hotel 2 kişilik odaların çoğunlukla bulunduğu bir oteldir. Bu ise genç çiftlerin bu oteli tercih etmesini sağlıyor. TV, uydu yayını, internet bağlantısı, minibar, saç kurutma makinesi, duş jeli, sabun, şampuan, havlu, saç bonesi, terlik gibi akla gelebilecek tüm ürünler odalarda hazır olarak bulunmaktadır. Merkezi olan ısıtma ve soğutma sistemleri ile odalar daima ideal sıcaklıkta olmaktadır.

dorana hotel oda