Gazimağusa Lezzet Haritası

Gazimağusa Lezzet Haritası

Çok sık bir şekilde tercih edebileceğiniz, rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz birkaç temel restorana Gazimağusa’da ulaşım sağlayabilirsiniz. Son dönemde özellikle tadı nedeniyle adını herkese duyurmayı başarmış olan mekanlar listemizde kendine yer buluyor ve Kıbrıs turları ile birlikte seyahat etmek isteyen herkes için sıralanıyor. Doğal ortamın bozulmaması ve kasaba yapısının korunması için bölgenin farklı yerlerinde bu restoranları bulmanız mümkün olacaktır.

Gazimağusa Lezzet Haritası

Açık Ve Hijyenik Restoranlar Hangileri?

Müşterilerine genellikle et ve balık ağırlıklı bir şekilde hizmet vermeye devam eden restoranlar büyük ilgi görüyor. Son dönemde her türlü yemek türünün lezzetli biçimde servis edildiği bilinen yerler bulunuyor. Buralar doğrultusunda pek çok farklı girişimde bulunabilir, özellikle yiyecekleri yorumları inceleyerek alabilirsiniz. Döneri ana servislerinden biri olarak gösteren restoranların her birinde özel soslarla ve sunum tarzıyla başarıya ulaşılabiliyor. İlgi görmeye devam eden ve kaliteli olduğu söylenebilecek, olumsuz yorum yapılmayan mekanlar arasında aşağıdaki kurumlar yer alıyor. Kıbrıs otelleri genel lezzet itibariyle birbirine yakın ve farklı tatlar isteyen müşterilerin mutlaka aşağıda yer verdiğimiz ve önerdiğimiz restoranlardan en az bir tanesini tercih etmesi gerekiyor. Vejetaryen yemeklerinin de bulunması, çeşitliliğin herkes için uygun yapıda olduğunu gösteriyor.

The Palm House

Eziç Mağusa

Gazimağusa Lezzet Haritası

Eziç Mağusa

Gonca Restaurant

Armağan Döner

Shakespeare Cafe

Rima Cafe Restaurant

Niazi’s Restaurants

360 Bar & Restaurant

Burger City

Agora Restaurant

Ekor Premier

Kalkan Restaurant

Chinese Fast Food

Bol Kepçe Restaurant

D & B Cafe

Aspava Restaurant

Temel Reis Restaurant

Köşem Kebap Döner

Kıbrıs’ta Hangi Yemekleri Yiyebilirim?

Özellikle dönercilerin son derece yoğun olduğu bilinen bir yapı bulunuyor ve Gazimağusa bünyesinde yer alan kokoreç, midye, tantuni, ekmek arası döner, balık satışı yapan yerlerin her biriyle birlikte doymanız mümkün olacaktır. Lezzetli ve aynı zamanda güvenilir olan mekanlar zaten müşterilerin yapmış oldukları yorumlar nedeniyle kulaktan kulağa yayılıyor. Gazimağusa’da uçaklı Kıbrıs otelleri sayesinde turu hem gidiş hem konaklama hem de dönüş olarak son derece düşük bir fiyattan tamamlayabileceksiniz.

Gazimağusa Lezzet Haritası