Oasis Hotel Girne

Girne şehir merkezine 2 km, Ercan Havalimanına ise 35 km uzaklıkta bulunan Oasis Hotel tatilcilerin ilgi odağı olmuştur. Şehir merkezine olan yakınlığı sayesinde misafirler hem tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir hem de Girne şehrini keşfedebilirler. Tatilcilerin daha rahat ve hesaplı konaklamaları için yılın belli zamanlarında kampanyalar düzenleyen otel güzel, eğlenceli ve unutulmaz bir tatil planlayanlara olanaklar sağlamaktadır.

Oasis Hotel Girne - genel

Oasis Hotel Girne’nin Avantajları

Oasis Hotel Girne konuklarının daha rahat ve kaliteli bir tatil geçirmesi için elindeki imkanların hepsini konuklarının hizmetine sunmuştur. Birçok tatilciler de bu fırsatlardan faydalanabilmek için bu otel tesislerine akın etmektedir. Birçok bütçesi düşük olan tatilcilerin de yılın belli zamanlarında ki fırsatlardan yararlanarak tatil yapma imkanı bulabilmektir. Tesis oda kahvaltı ve yarım pansiyon şeklinde hizmet vermektedir. Tesis oda kahvaltısı paketinde konuklarına sabah kahvaltısını ücretsiz olarak temin etmektedir. Yarım pansiyon konseptinde ise sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretsizdir. Tesiste açık havuz, açık restoran, otopark ve internet hizmeti verilmektedir. Ayrıca çocuklarında yüzebilmesi için çocuk havuzu da konukların hizmetindedir.

oasis hotel manzara

Oasis Hotel Girne’nin Özellikleri

Şehir merkezine 2 km uzaklıkta olan Oasis Hotel Girne özellikleri açısından tatilcilere güzel imkanlar sunmaktadır. 22 standart 8 bungalov odası olmak üzere toplam 30 odası bulunmaktadır. Tesisin odalarında LCD televizyon, balkon, saç kurutma makinesi, minibar, kasa, yangın alarmı gibi temel ihtiyaçların karşılanabileceği malzeme ve alanlar bulunmaktadır. Ayrıca tesisin kendi bünyesinde yüzme havuzu, bar, teras, restoran gibi olanaklarda mevcuttur.

oasis hotel oda

Oasis Hotel sunduğu imkanlarla Kıbrıs’ta size evinizdeki konforu yaşatıyor. Konuklara yemek bakımından da hesaplı olanak sağlayan tesis sabah kahvaltısını 08:00 il 10:00 arasında akşam yemeğini ise 19:30 ile 22:00 arasında ücretsiz olarak tatilcilerin hizmetine sunmaktadır. İleri yaştaki insanlarının da rahatlıkla gelip tatil keyfini yaşayacağı şehir oteli tadındaki bu otel birçok tatilcilerin unutulmayacak anlar yaşadığı tesis haline gelmiştir. Bebekli ailelerin de tercih ettiği tesiste mama sandalyesi gibi temel malzemeleri de temin etmektedir.